Epson UltraChrome XD T694500 | Ink cartrige | Matte Black
- Preces kods: 228314
- EAN: 010343886223
- MPN: C13T694500
288.40€
Bez nodokļa: 238.35€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Matte Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Producer product name | UltraChrome XD T694500 |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.0018585 m³ |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 118 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Palette Qty | 465 pcs |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 700 ml |