Epson UltraChrome XD T694500 | Ink cartrige | Matte Black
- Код товара: 228314
- EAN: 010343886223
- MPN: C13T694500
288.40€
Без налога: 238.35€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Matte Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Producer product name | UltraChrome XD T694500 |
| Gross weight | 1.06 кг |
| Net weight | 0.86 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.0018585 м³ |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 118 мм |
| Gross height (mm) | 45 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Palette Qty | 465 шт. |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 700 мл |