Epson T699700 | Maintenance Box
- Preces kods: 228340
- EAN: 010343917828
- MPN: C13T699700
34.16€
Bez nodokļa: 28.23€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Maintenance Box |
| Producer product name | T699700 |
| Gross weight | 0.484 kg |
| Net weight | 0.415 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 22.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.069 kg |
| Volume (m3) | 0.002691 m³ |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 47.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 642 pcs |