Epson T699700 | Maintenance Box
- Код товара: 228340
- EAN: 010343917828
- MPN: C13T699700
34.16€
Без налога: 28.23€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Maintenance Box |
| Producer product name | T699700 |
| Gross weight | 0.484 кг |
| Net weight | 0.415 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 22.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.069 кг |
| Volume (m3) | 0.002691 м³ |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 115 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 47.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 642 шт. |