Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68352
- Preces kods: 229794
- EAN: 4040849683527
- MPN: 68352
2.08€
Bez nodokļa: 1.72€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Net weight | 0.196 kg |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 68352 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2556 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Kabeļa garums | 15 m |