Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 68352
- Код товара: 229794
- EAN: 4040849683527
- MPN: 68352
2.08€
Без налога: 1.72€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross weight | 0.2 кг |
| Net weight | 0.196 кг |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 68352 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.004 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2556 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Длина кабеля | 15 м |