Gembird | Gaming mouse pad PRO, extra large | Black/Red
- Preces kods: 231115
- EAN: 8716309094146
- MPN: MP-GAMEPRO-XL
5.82€
Bez nodokļa: 4.81€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Gaming mouse pad PRO, extra large |
| Krāsa | Black/Red |
| Gross weight | 0.586 kg |
| Net weight | 0.486 kg |
| Citas funkcijas | Professional Series - for true gamers! Perfect for both laser and optical gaming mouse. |
| Funkcijas | Heavy-duty surface fabric material for optimal accuracy and smooth control. Anti-fraying stitched edges. Optimised for use with optical and laser gaming mice. Durable rubber anti-slip bottom. |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00156325 m³ |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1105 pcs |
| Ergonomisks dizains | Extra wide pad surface size 350 x 900 mm |