Gembird | Gaming mouse pad PRO, extra large | Black/Red
- Код товара: 231115
- EAN: 8716309094146
- MPN: MP-GAMEPRO-XL
5.82€
Без налога: 4.81€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | Gaming mouse pad PRO, extra large |
| Цвет | Black/Red |
| Gross weight | 0.586 кг |
| Net weight | 0.486 кг |
| Другие особенности | Professional Series - for true gamers! Perfect for both laser and optical gaming mouse. |
| Функции | Heavy-duty surface fabric material for optimal accuracy and smooth control. Anti-fraying stitched edges. Optimised for use with optical and laser gaming mice. Durable rubber anti-slip bottom. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00156325 м³ |
| Gross depth (mm) | 65 мм |
| Gross height (mm) | 370 мм |
| Gross width (mm) | 65 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1105 шт. |
| Эргономический дизайн | Extra wide pad surface size 350 x 900 mm |