Gembird | Gaming mouse pad | MP-GAME-S | Black
- Preces kods: 231116
- EAN: 8716309086219
- MPN: MP-GAME-S
1.44€
Bez nodokļa: 1.19€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | MP-GAME-S |
| Krāsa | Black |
| Produktu saime | Gaming mouse pad |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Dimensions (HxWxD) | 200 x 250 x 3 mm |
| Virsmas materiāls | Heavy-duty surface fabric material |
| Net weight | 0.09 kg |
| Citas funkcijas | Perfect for both laser and optical gaming mouse |
| Packing quantity | 40 pcs |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000535 m³ |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 4.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.287 kg |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 214 mm |
| Palette Qty | 2400 pcs |