Gembird | Gaming mouse pad | MP-GAME-S | Black
- Код товара: 231116
- EAN: 8716309086219
- MPN: MP-GAME-S
1.44€
Без налога: 1.19€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | MP-GAME-S |
| Цвет | Black |
| Семейство продукта | Gaming mouse pad |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Dimensions (HxWxD) | 200 x 250 x 3 мм |
| Surface material | Heavy-duty surface fabric material |
| Net weight | 0.09 кг |
| Другие особенности | Perfect for both laser and optical gaming mouse |
| Packing quantity | 40 шт. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.000535 м³ |
| Gross depth master carton | 455 мм |
| Gross width master carton | 280 мм |
| Gross height master carton | 225 мм |
| Net weight master carton | 4.4 кг |
| Tare weight master carton | 0.287 кг |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 214 мм |
| Palette Qty | 2400 шт. |