ADATA | UV240 | 32 GB | USB 2.0 | White
- Preces kods: 231707
- EAN: 4713218465399
- MPN: AUV240-32G-RWH
6.32€
Bez nodokļa: 5.22€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | White |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Producer product name | UV240 |
| Gross weight | 0.2, 0.2 kg |
| Net weight | 0.1, 0.1 kg |
| Citas funkcijas | Convenient quick flip-cap capless design, Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.0005175 m³ |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| Palette Qty | 3339 pcs |
| Materiāls | Plastic |