EDBAK | Ceiling mount | PM1W-B | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
- Preces kods: 362937
- EAN: 5908252962334
- MPN: PM1W-B
60.85€
Bez nodokļa: 50.29€
| Ražotājs | EDBAK |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Maksimālais svars (tilpums) | 15 kg |
| Produkta nosaukums | PM1W-B |
| Izvietošana | Ceiling mount |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 545 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 245 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 93 g |
| Tare weight (kg) | 0.093 kg |
| Volume (m3) | 0.012684875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 68 pcs |
| Gross weight | 2.693 kg |
| Net weight | 2.6 kg |
| Producer product family | Universal Projector Ceiling Mount (3 fixing points) |
| Citas funkcijas | Universal for all key projectors with multiple fixing points. Telescopic mount including full height adjustment. Professional micro adjustment ensures precise installation. 360° full Horizontal adjustment. Distance to ceiling 450-650mm |
| Attālums līdz sienai (max) | 650 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | N/A mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | N/A mm |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | N/A mm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | N/A in |
| Attālums līdz sienai (min) | 450 mm |
| VESA stiprinājums | No |
| Slīpuma leņķis | +90 ° |