Photo Paper 100 pc. | PG1801004R | 180 g/m² | 10 x 15 cm | Glossy
- Preces kods: 232280
- EAN: 4823108631541
- MPN: PG1801004R
3.91€
Bez nodokļa: 3.23€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Glossy |
| Izmēri | 10 x 15 cm |
| Density | 180 g/m² |
| Producer product name | PG1801004R |
| Producer product family | Photo Paper 100 pc. |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Packing quantity | 50 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.000495 m³ |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Net weight master carton | 15.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.267 kg |
| Palette Qty | 3200 pcs |
| Gross weight | 0.305 kg |
| Net weight | 0.282 kg |