Photo Paper 100 pc. | PG1801004R | 180 g/m² | 10 x 15 cm | Glossy
- Код товара: 232280
- EAN: 4823108631541
- MPN: PG1801004R
3.91€
Без налога: 3.23€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Glossy |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Плотность | 180 г/м² |
| Producer product name | PG1801004R |
| Producer product family | Photo Paper 100 pc. |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 25 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Packing quantity | 50 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Volume (m3) | 0.000495 м³ |
| Paper/Pasteboard | 23.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 180 мм |
| Net weight master carton | 15.25 кг |
| Tare weight master carton | 0.267 кг |
| Palette Qty | 3200 шт. |
| Gross weight | 0.305 кг |
| Net weight | 0.282 кг |