Logilink | FAN103 | Case fan
- Preces kods: 233072
- EAN: 4052792004724
- MPN: FAN103
2.73€
Bez nodokļa: 2.26€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Case fan |
| Producer product name | FAN103 |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Packing quantity | 100 pcs |
| PET | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.012 kg |
| Volume (m3) | 0.000405 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 12 kg |
| Tare weight master carton | 0.499 kg |
| Palette Qty | 3400 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.108 kg |
| Trokšņu līmenis | 31.3 dB |
| Ventilatora ātrums (min) | 2.000 rpm ±10% RPM |
| Ventilatora savienotājs | 5.25" Y-Doubler |
| Materiāls | Plastic |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120x120x25 mm |
| Gaisa plūsma | 40-45 CFM |
| Produkta mūža ilgums | 50.000 h |