Logilink | RP0014 | Cooling Spray | 400 ml
- Preces kods: 233088
- EAN: 4052792040869
- MPN: RP0014
2.89€
Bez nodokļa: 2.39€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Cooling Spray |
| Kapacītāte | 400 ml |
| Producer product name | RP0014 |
| Gross depth (mm) | 64 mm |
| Gross height (mm) | 500 mm |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.002144 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Palette Qty | 1008 pcs |
| Gross weight | 0.322 kg |
| Net weight | 0.314 kg |
| Citas funkcijas | Up to -45 ° C cold. Shrinks metal parts. For troubleshooting in electronic circuits. Removes chewing gum. Colourless. |