Logilink | RP0014 | Cooling Spray | 400 ml
- Код товара: 233088
- EAN: 4052792040869
- MPN: RP0014
2.89€
Без налога: 2.39€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Cooling Spray |
| Емкость | 400 мл |
| Producer product name | RP0014 |
| Gross depth (mm) | 64 мм |
| Gross height (mm) | 500 мм |
| Gross width (mm) | 67 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.008 кг |
| Volume (m3) | 0.002144 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3 гр. |
| Palette Qty | 1008 шт. |
| Gross weight | 0.322 кг |
| Net weight | 0.314 кг |
| Другие особенности | Up to -45 ° C cold. Shrinks metal parts. For troubleshooting in electronic circuits. Removes chewing gum. Colourless. |