Gembird | AC power adapter, UK socket to EU Schuko plug, 7.5 A | Travel adapter
- Preces kods: 233419
- EAN: 8716309079358
- MPN: A-AC-UKEU-001
1.34€
Bez nodokļa: 1.11€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AC power adapter, UK socket to EU Schuko plug, 7.5 A |
| Tips | Travel adapter |
| Gross depth (mm) | 52 mm |
| Gross height (mm) | 48 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.0001248 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 13846 pcs |
| Gross weight | 0.031 kg |
| Net weight | 0.021 kg |
| USB portu skaits | 0 |
| Produkta krāsa | White |