Gembird | AC power adapter, UK socket to EU Schuko plug, 7.5 A | Travel adapter
- Код товара: 233419
- EAN: 8716309079358
- MPN: A-AC-UKEU-001
1.34€
Без налога: 1.11€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | AC power adapter, UK socket to EU Schuko plug, 7.5 A |
| Тип | Travel adapter |
| Gross depth (mm) | 52 мм |
| Gross height (mm) | 48 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.0001248 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 13846 шт. |
| Gross weight | 0.031 кг |
| Net weight | 0.021 кг |
| Количество портов USB | 0 |
| Цвет товара | White |