PETKIT | Dog Waste Bags | Bags: 30 x 22 cm
- Preces kods: 234332
- EAN: 6931580102379
- MPN: P941
5.32€
Bez nodokļa: 4.40€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Dog Waste Bags |
| Dimensijas (W x D x H) | Bags: 30 x 22 cm |
| Gross depth (mm) | 116 mm |
| Gross height (mm) | 63 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 60 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00043848 m³ |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Gross depth master carton | 330 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Net weight master carton | 14.94 kg |
| Tare weight master carton | 0.339 kg |
| Palette Qty | 3060 pcs |
| Gross weight | 0.249 kg |
| Net weight | 0.199 kg |
| Citas funkcijas | 8 units, 120 pcs in Total, Environmentally conscious, Reliable strength, keeping hands protected and minimizing odors. |