PETKIT | Dog Waste Bags | Bags: 30 x 22 cm
- Код товара: 234332
- EAN: 6931580102379
- MPN: P941
5.32€
Без налога: 4.40€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Dog Waste Bags |
| Размеры (Ш х Г х В) | Bags: 30 x 22 см |
| Gross depth (mm) | 116 мм |
| Gross height (mm) | 63 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 60 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00043848 м³ |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Gross depth master carton | 330 мм |
| Gross width master carton | 270 мм |
| Gross height master carton | 380 мм |
| Net weight master carton | 14.94 кг |
| Tare weight master carton | 0.339 кг |
| Palette Qty | 3060 шт. |
| Gross weight | 0.249 кг |
| Net weight | 0.199 кг |
| Другие особенности | 8 units, 120 pcs in Total, Environmentally conscious, Reliable strength, keeping hands protected and minimizing odors. |