Epson Ink Maintenance Box for WorkForce Enterprise
- Preces kods: 235145
- EAN: 8715946629117
- MPN: C13T671300
26.68€
Bez nodokļa: 22.05€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Ink Maintenance Box for WorkForce Enterprise |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 19.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.283 kg |
| Volume (m3) | 0.0034 m³ |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 264.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 254 pcs |
| Gross weight | 0.664 kg |
| Net weight | 0.381 kg |