Epson Ink Maintenance Box for WorkForce Enterprise
- Код товара: 235145
- EAN: 8715946629117
- MPN: C13T671300
26.68€
Без налога: 22.05€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Ink Maintenance Box for WorkForce Enterprise |
| Gross depth (mm) | 680.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.283 кг |
| Volume (m3) | 0.0034 м³ |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 264.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 254 шт. |
| Gross weight | 0.664 кг |
| Net weight | 0.381 кг |