Gembird | Video adapter, DVI to 15 pin D-Sub (DB-15) | A-DVI-VGA-BK
- Preces kods: 235980
- EAN: 8716309091459
- MPN: A-DVI-VGA-BK
0.70€
Bez nodokļa: 0.58€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 3 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 17 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.0001836 m³ |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Palette Qty | 9412 pcs |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.034 kg |
| Net weight | 0.032 kg |
| Producer product name | A-DVI-VGA-BK |
| Producer product family | Video adapter, DVI to 15 pin D-Sub (DB-15) |