Gembird | Video adapter, DVI to 15 pin D-Sub (DB-15) | A-DVI-VGA-BK
- Код товара: 235980
- EAN: 8716309091459
- MPN: A-DVI-VGA-BK
0.70€
Без налога: 0.58€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 3 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 17 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 90 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.0001836 м³ |
| Paper/Pasteboard | 1 гр. |
| Palette Qty | 9412 шт. |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.034 кг |
| Net weight | 0.032 кг |
| Producer product name | A-DVI-VGA-BK |
| Producer product family | Video adapter, DVI to 15 pin D-Sub (DB-15) |