Epson 103 ECOTANK | Ink Bottle | Black
- Preces kods: 236476
- EAN: 8715946655840
- MPN: C13T00S14A
8.49€
Bez nodokļa: 7.02€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 103 ECOTANK |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 30 pcs |
| PET | 13.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.048 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 475 mm |
| Gross width master carton | 305 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 3.84 kg |
| Tare weight master carton | 0.217 kg |
| Palette Qty | 2370 pcs |
| Gross weight | 0.128 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Kapacītāte | 65 ml |