Epson WF-C869R Maintenance Box | Epson WF-C869R Maintenance Box
- Preces kods: 236605
- EAN: 8715946629544
- MPN: C13T671400
29.96€
Bez nodokļa: 24.76€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | WF-C869R Maintenance Box |
| Gross depth (mm) | 148 mm |
| Gross height (mm) | 97 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 19.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.181 kg |
| Volume (m3) | 0.001478668 m³ |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 162 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 584 pcs |
| Gross weight | 0.309 kg |
| Net weight | 0.128 kg |