Epson WF-C869R Maintenance Box | Epson WF-C869R Maintenance Box
- Код товара: 236605
- EAN: 8715946629544
- MPN: C13T671400
29.96€
Без налога: 24.76€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | WF-C869R Maintenance Box |
| Gross depth (mm) | 148 мм |
| Gross height (mm) | 97 мм |
| Gross width (mm) | 103 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.181 кг |
| Volume (m3) | 0.001478668 м³ |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 162 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 584 шт. |
| Gross weight | 0.309 кг |
| Net weight | 0.128 кг |