Epson SC-T3100 | Colour | Inkjet | Wi-Fi | White
- Preces kods: 236862
- EAN: 8715946662442
- MPN: C11CF11302A0
1 309.35€
Bez nodokļa: 1 082.11€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | SC-T3100 |
| Produkta krāsa | White |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Printēšana | Colour |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross depth (mm) | 913.00 mm |
| Gross height (mm) | 696.00 mm |
| Gross width (mm) | 970.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 473.00 g |
| Plastic (No PET) | 1414.00 g |
| Tare weight (kg) | 6.787 kg |
| Volume (m3) | 0.62 m³ |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 4900.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1 pcs |
| Gross weight | 54.787 kg |
| Net weight | 48.00 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 2400 DPI |
| Drukājamās krāsas | Magenta, Yellow, Cyan, Black |
| Fakss | No |
| Skeneris | No |
| Kopētājs | No |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Maksimālais papīra izmērs | A1 |
| Apdrukājamo materiālu veids | Paper formats: 24 " (61.0 cm), 17 " (43.2 cm), B5, B4, B3, B2, B1, A4, A3, A3+, A2+, A2, A1 |
| Interfeiss | Wi-Fi Direct, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n, Gigabit ethernet interface, USB 3.0 |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |