Canon | Scanner | CanoScan LiDE 300 | Flatbed
- Preces kods: 237444
- EAN: 4549292119770
- MPN: 2995C010
74.40€
Bez nodokļa: 61.49€
| Ražotājs | Canon |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Producer product name | CanoScan LiDE 300 |
| Producer product family | Scanner |
| Skenera veids | Flatbed |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 1.392 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 117.63 g |
| Paper/Pasteboard | 1274.07 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 2.652 kg |
| Net weight | 1.26 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 2400 x 4800 DPI |
| Dupleksā skenēšana | No |
| Interfeiss | USB 2.0 |