Epson Maintenance Box | ET-7700
- Preces kods: 237607
- EAN: 8715946638072
- MPN: C13T04D000
8.69€
Bez nodokļa: 7.18€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ET-7700 |
| Producer product family | Maintenance Box |
| Gross depth (mm) | 47 mm |
| Gross height (mm) | 128 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00027072 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 3191 pcs |
| Gross weight | 0.057 kg |
| Net weight | 0.037 kg |
| Savienojamie produkti | EcoTank ET-7750, EcoTank ET-7700 |