Epson Maintenance Box | ET-7700
- Код товара: 237607
- EAN: 8715946638072
- MPN: C13T04D000
8.69€
Без налога: 7.18€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ET-7700 |
| Producer product family | Maintenance Box |
| Gross depth (mm) | 47 мм |
| Gross height (mm) | 128 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00027072 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 17 гр. |
| PET | 1 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Palette Qty | 3191 шт. |
| Gross weight | 0.057 кг |
| Net weight | 0.037 кг |
| Совместимые продукты | EcoTank ET-7750, EcoTank ET-7700 |