Brother LC3211BK | Inkjet cartridge | Black
- Preces kods: 238692
- EAN: 4977766775748
- MPN: LC3211BK
13.09€
Bez nodokļa: 10.82€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Producer product name | LC3211BK |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Inkjet cartridge |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Volume (m3) | 0.00021 m³ |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8229 pcs |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Daudzums | Single pack |
| Lappušu apjoms | 200 lappuses |