Brother LC3211M | Inkjet cartridge | Magenta
- Preces kods: 238694
- EAN: 4977766775762
- MPN: LC3211M
7.80€
Bez nodokļa: 6.45€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Inkjet cartridge |
| Producer product name | LC3211M |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.029 kg |
| Volume (m3) | 0.000191425 m³ |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| Palette Qty | 9027 pcs |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Net weight | 0.008 kg |
| Lappušu apjoms | 200 lappuses |
| Daudzums | Single pack |