Brother LC3211M | Inkjet cartridge | Magenta
- Код товара: 238694
- EAN: 4977766775762
- MPN: LC3211M
7.80€
Без налога: 6.45€
| Производитель | Brother |
| Страна происхождения | JP |
| Цвета печати | Magenta |
| Тип | Inkjet cartridge |
| Producer product name | LC3211M |
| Gross depth (mm) | 13 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Gross width (mm) | 95 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.029 кг |
| Volume (m3) | 0.000191425 м³ |
| Paper/Pasteboard | 29 гр. |
| Palette Qty | 9027 шт. |
| Gross weight | 0.037 кг |
| Net weight | 0.008 кг |
| Производительность по страницам | 200 страниц |
| Количество | Single pack |