Logilink | Maximum weight (capacity) 20 kg | Black
- Preces kods: 238803
- EAN: 4052792050615
- MPN: BP0065
13.64€
Bez nodokļa: 11.27€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālais svars (tilpums) | 20 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 635 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 285 mm |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.935 kg |
| Volume (m3) | 0.00904875 m³ |
| Paper/Pasteboard | 935.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 645 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 17.6 kg |
| Tare weight master carton | 1.428 kg |
| Palette Qty | 160 pcs |
| Gross weight | 2.2 kg |
| Net weight | 1.265 kg |
| Citas funkcijas | Raise your monitor or notebook to a more comfortable viewing position Provides storage space for desk items Anti-slip foam pads Solid steel feet Material: Steel, particle board, EVA pads Dimension: 600 x 260 x 120 mm, thickness: 12 mm Weight capacity: 20 kg. The LogiLink tabletop monitor riser ensures an optimal view on your monitor. The increased screen changes the viewing angle and at the same time the sitting position. |
| VESA stiprinājums | No |
| Dimensijas (WxDxH) | 600 x 260 x 120 mm |