Logilink | Maximum weight (capacity) 20 kg | Black
- Код товара: 238803
- EAN: 4052792050615
- MPN: BP0065
13.64€
Без налога: 11.27€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальный вес (емкость) | 20 кг |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 635 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 285 мм |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.935 кг |
| Volume (m3) | 0.00904875 м³ |
| Paper/Pasteboard | 935.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 645 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 420 мм |
| Net weight master carton | 17.6 кг |
| Tare weight master carton | 1.428 кг |
| Palette Qty | 160 шт. |
| Gross weight | 2.2 кг |
| Net weight | 1.265 кг |
| Другие особенности | Raise your monitor or notebook to a more comfortable viewing position Provides storage space for desk items Anti-slip foam pads Solid steel feet Material: Steel, particle board, EVA pads Dimension: 600 x 260 x 120 mm, thickness: 12 mm Weight capacity: 20 kg. The LogiLink tabletop monitor riser ensures an optimal view on your monitor. The increased screen changes the viewing angle and at the same time the sitting position. |
| Установка VESA | No |
| Размеры (ШхГхВ) | 600 x 260 x 120 мм |