Koss | Headphones | UR23iK | Wired | On-Ear | Microphone | Black
- Preces kods: 239093
- EAN: 021299189276
- MPN: 195083
15.26€
Bez nodokļa: 12.61€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | UR23iK |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| Volume (m3) | 0.0032895 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 64 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Net weight master carton | 1.548 kg |
| Tare weight master carton | 0.415 kg |
| Palette Qty | 420 pcs |
| Gross weight | 0.258 kg |
| Net weight | 0.131 kg |
| Citas funkcijas | Mirroring the shape of the ear, the UR23i's unique D-Profile delivers superior sound and fit. Control your device and answer calls with the Koss One Touch Microphone. Isolation from ultra soft cushions and closed back design brings you closer to the music. |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Austiņu jutīgums | 94 dB |
| Pilna pretestība | 34 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| USB uzlādešanas ports | No |