Koss | Headphones | UR23iK | Wired | On-Ear | Microphone | Black
- Код товара: 239093
- EAN: 021299189276
- MPN: 195083
15.26€
Без налога: 12.61€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | UR23iK |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 215 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.127 кг |
| Volume (m3) | 0.0032895 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 63 гр. |
| Plastic (No PET) | 64 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 370 мм |
| Gross width master carton | 275 мм |
| Gross height master carton | 240 мм |
| Net weight master carton | 1.548 кг |
| Tare weight master carton | 0.415 кг |
| Palette Qty | 420 шт. |
| Gross weight | 0.258 кг |
| Net weight | 0.131 кг |
| Другие особенности | Mirroring the shape of the ear, the UR23i's unique D-Profile delivers superior sound and fit. Control your device and answer calls with the Koss One Touch Microphone. Isolation from ultra soft cushions and closed back design brings you closer to the music. |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 94 дБ |
| Полное сопротивление | 34 Ом |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |
| USB-порт для зарядки | No |