Koss | Headphones | UR29 | Wired | On-Ear | Noise canceling | Black/Silver
- Preces kods: 239098
- EAN: 021299147665
- MPN: 195794
34.17€
Bez nodokļa: 28.24€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Producer product name | UR29 |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | On-Ear |
| Wireless | No |
| trokšņu slāpēšana | Yes |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 238 mm |
| Gross width (mm) | 91 mm |
| Packing quantity | 4 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| Volume (m3) | 0.00422331 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Plastic (No PET) | 64 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 401 mm |
| Gross width master carton | 198 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 1.66 kg |
| Tare weight master carton | 0.351 kg |
| Palette Qty | 332 pcs |
| Gross weight | 0.415 kg |
| Net weight | 0.288 kg |
| Citas funkcijas | •Bass-enhanced, high quality sound •Enhanced rigidity minimizes mechanical distortion, yielding a full-frequency response •Great volume, even with low-voltage portable devices •Ear cushions seal comfortably around ears, improving bass performance and blocking outside noise while preventing sound leakage •Ear cups collapse into a compact fit for easy storage and travel |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Konektora veids | 3.5 mm |
| Austiņu jutīgums | 101 dB |
| Pilna pretestība | 100 Ω |
| Frekvences diapazons | 18-20.000 Hz |
| USB uzlādešanas ports | No |