Koss | Headphones | UR29 | Wired | On-Ear | Noise canceling | Black/Silver
- Код товара: 239098
- EAN: 021299147665
- MPN: 195794
34.17€
Без налога: 28.24€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black/Silver |
| Producer product name | UR29 |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | Yes |
| Gross depth (mm) | 195 мм |
| Gross height (mm) | 238 мм |
| Gross width (mm) | 91 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.127 кг |
| Volume (m3) | 0.00422331 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 63 гр. |
| Plastic (No PET) | 64 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 401 мм |
| Gross width master carton | 198 мм |
| Gross height master carton | 260 мм |
| Net weight master carton | 1.66 кг |
| Tare weight master carton | 0.351 кг |
| Palette Qty | 332 шт. |
| Gross weight | 0.415 кг |
| Net weight | 0.288 кг |
| Другие особенности | •Bass-enhanced, high quality sound •Enhanced rigidity minimizes mechanical distortion, yielding a full-frequency response •Great volume, even with low-voltage portable devices •Ear cushions seal comfortably around ears, improving bass performance and blocking outside noise while preventing sound leakage •Ear cups collapse into a compact fit for easy storage and travel |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 101 дБ |
| Полное сопротивление | 100 Ом |
| Диапазон частот | 18-20.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |