Epson | Wireless portable scanner | WorkForce DS-80W | Colour
- Preces kods: 240158
- EAN: 8715946662848
- MPN: B11B253402
196.13€
Bez nodokļa: 162.09€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Skenera veids | Colour |
| Producer product name | WorkForce DS-80W |
| Producer product family | Wireless portable scanner |
| Gross depth (mm) | 330 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross width (mm) | 141 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.151 kg |
| Volume (m3) | 0.00302445 m³ |
| Paper/Pasteboard | 141 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 571 pcs |
| Gross weight | 0.605 kg |
| Net weight | 0.454 kg |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | No |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |