Epson | EcoTank M1120 | Inkjet | Mono | Standard | Wi-Fi | Grey
- Preces kods: 240160
- EAN: 8715946655444
- MPN: C11CG96403
238.35€
Bez nodokļa: 196.98€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | EcoTank M1120 |
| Produkta krāsa | Grey |
| Produkta veids | Standard |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Printēšana | Mono |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Tare weight (kg) | 1.114 kg |
| Volume (m3) | 0.041888 m³ |
| Paper/Pasteboard | 1091.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 4.8 kg |
| Net weight | 3.686 kg |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 15 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas izšķirtspēja (melnbalta, parasta kvalitāte) | 1440 x 720 DPI |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Interfeiss | Hi-Speed USB |
| Ethernet/LAN savienojums | No |