Duracell | DL2032/CR2032 BL2 | Lithium
- Preces kods: 240415
- EAN: 5000394203921
- MPN: 3693
2.15€
Bez nodokļa: 1.78€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | ID |
| Producer product name | DL2032/CR2032 BL2 |
| Gross depth (mm) | 4 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| PET | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| TI weight (kg) | 0.00356 kg |
| Volume (m3) | 0.0000408 m³ |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 42353 pcs |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Net weight | 0.004 kg |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium |