Duracell | DL2032/CR2032 BL2 | Lithium
- Код товара: 240415
- EAN: 5000394203921
- MPN: 3693
2.15€
Без налога: 1.78€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | ID |
| Producer product name | DL2032/CR2032 BL2 |
| Gross depth (mm) | 4 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Packing quantity | 1 шт. |
| PET | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.007 кг |
| TI weight (kg) | 0.00356 кг |
| Volume (m3) | 0.0000408 м³ |
| Paper/Pasteboard | 4 гр. |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 42353 шт. |
| Gross weight | 0.011 кг |
| Net weight | 0.004 кг |
| Технология батареи | Lithium |