Epson C13T01C200 | Ink | Cyan
- Preces kods: 241087
- EAN: 8715946662312
- MPN: C13T01C200
56.65€
Bez nodokļa: 46.82€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink |
| Producer product name | C13T01C200 |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 32 pcs |
| PET | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.112 kg |
| Volume (m3) | 0.001176 m³ |
| Gross depth master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 355 mm |
| Net weight master carton | 6.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.783 kg |
| Paper/Pasteboard | 92 g |
| Palette Qty | 1184 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.078 kg |
| Lappušu apjoms | 5000 lappuses |
| Savienojamie produkti | for use in Epson WorkForce Pro WF-C 529 R DTW and WorkForce Pro WF-C 579 R DTWF and others |