Goobay | CAT 6 outdoor network cable, S/FTP (PiMF) | 77624
- Preces kods: 243758
- EAN: 4040849776243
- MPN: 77624
71.21€
Bez nodokļa: 58.85€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 98 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.054 kg |
| Net weight | 5.00 kg |
| Producer product name | 77624 |
| Producer product family | CAT 6 outdoor network cable, S/FTP (PiMF) |
| Kabeļa garums | 100 m |