Goobay | CAT 6 outdoor network cable, S/FTP (PiMF) | 77624
- Код товара: 243758
- EAN: 4040849776243
- MPN: 77624
71.21€
Без налога: 58.85€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross width (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 260.00 мм |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 кг |
| Paper/Pasteboard | 53.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 98 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.054 кг |
| Net weight | 5.00 кг |
| Producer product name | 77624 |
| Producer product family | CAT 6 outdoor network cable, S/FTP (PiMF) |
| Длина кабеля | 100 м |