Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 95635
- Preces kods: 243761
- EAN: 4040849956355
- MPN: 95635
3.55€
Bez nodokļa: 2.93€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 54 mm |
| Volume (m3) | 0.001215 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1422 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.337 kg |
| Net weight | 0.283 kg |
| Tips | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 95635 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Kabeļa garums | 25 m |