Goobay | CAT 5e patch cable, U/UTP | 95635
- Код товара: 243761
- EAN: 4040849956355
- MPN: 95635
3.55€
Без налога: 2.93€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 54 мм |
| Volume (m3) | 0.001215 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 кг |
| Paper/Pasteboard | 53.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1422 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.337 кг |
| Net weight | 0.283 кг |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Producer product name | 95635 |
| Producer product family | CAT 5e patch cable, U/UTP |
| Длина кабеля | 25 м |